Вељко ја запроси девојката на нејзиниот роденден?

 Breaking News

Вељко ја запроси девојката на нејзиниот роденден?

Вељко ја запроси девојката на нејзиниот роденден?
March 13
17:44 2018

Девојката на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Родиќ, денес го прославува својот 22 роденден, а се чини и веридба.

Имено, Вељко на својата сакана и го честиташе роденденот и на Инстаграм објавувајќи заедничка фотографија и коментар кој предизвика бура реакции.

-Ражнатовиќка, среќен роденден, напиша Вељко додавајќи знакчиња на срце и прстен.

Неодамна тој објави фотографија од нив двајца и напиша дека Богдана е најдобра од сите.

Коментари

Коментари

Related Articles