Само жена со совршено тело може да облече ваква креација

 Breaking News

Само жена со совршено тело може да облече ваква креација

Само жена со совршено тело може да облече ваква креација
March 13
18:10 2018

Супермоделот Хејли Болдвин го собра вниманието на црвениот тепих на годинешното доделување на наградите IHeartradio Music Awards.

Убавицата беше облечена во тесен комбинезон во светликава нијанса, со екстремно длабоко деколте. Креацијата е на Зухаир Мурад.

Изгледот е заокружен со соодветни металик сандали на вртоглаво висока потпетица. Шминката е ненагласена, со нежен розов кармин за сензуален изглед.

Ќе се согласите дека ова парче може да го носи само жена со совршено тело. Хејли дефинитивно може да се пофали со тоа.

Коментари

Коментари

Related Articles