Ова е најзгодната баба на Инстаграм – сите запрепастени од тоа колку години има (ФОТО)

 Breaking News

Ова е најзгодната баба на Инстаграм – сите запрепастени од тоа колку години има (ФОТО)

Ова е најзгодната баба на Инстаграм – сите запрепастени од тоа колку години има (ФОТО)
March 09
15:50 2018

Кери Хилтон е најверојатно најмладата баба во Англија, а тамошните таблоиди ја прогласиле за најсекси баба на Инстаграм.

Кога имала само 18 години Кери ја родила ќерката Кларис, а таа минатата година, на своја 17-годишна возраст на свет ја донела Џесика и така Кери на само 36 години станала баба.

Кери е прогласена за најгламурозна баба во Британија, бидејќи отсекогаш била фит и актина и сето свое слободно време го користи за вежбање.

Погледнете:

Коментари

Коментари

Related Articles