Лила имаше специјален гостин во „Се или нешто“ (ФОТО)

 Breaking News

Лила имаше специјален гостин во „Се или нешто“ (ФОТО)

Лила имаше специјален гостин во „Се или нешто“ (ФОТО)
March 06
17:44 2018

Студиото на телевизија Сител каде што се реализира квиз-шоуто „Се или нешто“, е како втор дом за нашата позната ТВ водителка Лила Филиповска.

Во овие седум сезони на квизот таа дочека и испрати многу натпреварувачи, некои со помалку некои со повеќе среќа да го олеснат банкарот.

Имено, деновиве таа во студиото имаше и еден специјален гостин, многу поразличен од сите претходни ама и од друга раса – кучешка.

И повеќе од јасно е дека Лила ја обожаваат како мажите, така и жените, но во квизот дојде ред и едно малечко слатко кученце да дојде на гости, па и да се бакне со водителката.

 

За него таа немаше резева, го крена во раце и го бакна дури со затворени очи.

Кученцето доби таква привилегија да седне во една од кутиите на банкарот, а и да се напие од водата во шољите на пултот.

Сигурни сме дека ваква привилегија досега не добил, а и нема да добие никој. Оваа случка беше особено интересна за публиката, која за време на снимањата во студиото седи по неколку часа, а домаќинката умее да ги забавува и кога играта се уште не е почната.

 

Коментари

Коментари

Related Articles