Каролина Гочева на прошетка со свекрвата (ФОТО)

 Breaking News

Каролина Гочева на прошетка со свекрвата (ФОТО)

Каролина Гочева на прошетка со свекрвата (ФОТО)
March 08
23:55 2018

Македонската поп-ѕвезда Каролина Гочева вчера беше излезена заедно со својата свекрва, познатата дизајнерка Лиле Корубин.

На двете дами во Чифте амам друштво им правеле актерката Амернис Нокшиќи Јовановска со својата ќерка Бора.

Дружбата ја споделија на социјалните мрежи. Погледнете:

#cudesnitezeniodkolekcijatananacionalnatagalerija

A post shared by Amernis Nokshiqi (@amernisnokshiqi) on

Коментари

Коментари

Related Articles