ВИДЕО

 Breaking News

ВИДЕО: Го грабнале бебето од болница, француската полиција трага по македонците, камерите ги снимиле

    ВИДЕО: Го грабнале бебето од болница, француската полиција трага по македонците, камерите ги снимиле

Родители од Македонија се осомничени дека го киднапирале нивното 13-месечно бебе од болница во францускиот град Мец. Детето се лекувало цели два месеца но с’е уште му е потребна постојана

Read Full Article

Витанов: Ако на една фирма не и оде, не го менуваме името, туку луѓето кои ја водат (ВИДЕО)

    Витанов: Ако на една фирма не и оде, не го менуваме името, туку луѓето кои ја водат (ВИДЕО)

Поранешниот пратеник и заменик министер за економија, а денес успешен менаџер Зоран Витанов на гостувањето во „24 Анализа“. Нему свои соговорници му беа Трифун Костовски и економскиот советник на Заев,

Read Full Article

Видео кое мора да го погледни секој Македонец (Погибелта низ окови)

    Видео кое мора да го погледни секој Македонец (Погибелта низ окови)

Моќно видео се појави на интернет, видео кое мора да го погледнат сите македонци, во земјава и странство. Видеото е со наслов „Погибелта низ окови“ погледнете го во продолжение:

Read Full Article

ВИДЕО: Ова не е река, вака изгледа автопатот после разорниот ураган Флоренс

    ВИДЕО: Ова не е река, вака изгледа автопатот после разорниот ураган Флоренс

Ураганот Флоренс кој беснее во САД зад себе остави најмалку 33 мртви. Околу 343.000 луѓе останаа без електрична енергија во Северна Каролина, а во меѓувреме водостоите на реките само растат.

Read Full Article

ВИДЕО: Излезе долгонајавуваниот дует на Шабан Шаулиќ и Зорица Брунцлик, oва е нивната најнова песна

  ВИДЕО: Излезе долгонајавуваниот дует на Шабан Шаулиќ и Зорица Брунцлик, oва е нивната најнова песна

Долго најавуваниот дует на Зорица Брунцлик и Шабан Шаулиќ, „Ти можеш се“ конечно ја виде светлоста на денот и тоа

Read Full Article

Жан Митрев: Ја добив шансата да работам тука и Европа да ја доведам во Македонија (ВИДЕО)

  Жан Митрев: Ја добив шансата да работам тука и Европа да ја доведам во Македонија (ВИДЕО)

Жан Митрев ЗА европска Македонија. Ни беа нанесени многу неправди, но само во Европската Унија можеме да ги исправиме. Од

Read Full Article

ВИДЕО: Тоалетот затрупан со пелени – снимка од станот кај Скопјанка

  ВИДЕО: Тоалетот затрупан со пелени – снимка од станот кај Скопјанка

Користени пелени се причината за евакуацијата на жителите на Аеродром во населбата Острово. Настаната голема паника, реагираа полицијата, противпожарна екипа

Read Full Article

ВИДЕО: Специјалците евакуираат зграда во Аеродром, Шилегов со снимка ги убедуваше станарите дека миризбата е поради пелените

  ВИДЕО: Специјалците евакуираат зграда во Аеродром, Шилегов со снимка ги убедуваше станарите дека миризбата е поради пелените

Припадници на специјалните единици на МВР и на противпожарната служба на Град Скопје вечерва ги евакуираа жителите од зградата број:

Read Full Article

ВИДЕО: Му го исклучија микрофонот оти сакаше на Шеќеринска да и постави прашање

  ВИДЕО: Му го исклучија микрофонот оти сакаше на Шеќеринска да и постави прашање

Денеска во Аеродром каде што, на референдумската кампања, беше министерката за одбрана Радмила Шекеринска, се случи голем скандал. Граѓанинот го

Read Full Article

МОЌНО ВИДЕО: ОВА Е ТВОЈОТ ДОМ – ОДБРАНИ ГО! МАКЕДОНИЈА Е СЕ ШТО ИМАМЕ!

  МОЌНО ВИДЕО: ОВА Е ТВОЈОТ ДОМ – ОДБРАНИ ГО! МАКЕДОНИЈА Е СЕ ШТО ИМАМЕ!

На Јутјуб се појави ново моќно видео: #Бојкотирам неуставен геноциден референдум за името! Никогаш “Северна“, Секогаш Македонија. Видеото во себе

Read Full Article
1 2 3 126

НОВО