Магазин

ФОТО: Северина го доби најубавото изненадување во Штип, градот на Пастрмајлијадата

    ФОТО: Северина го доби најубавото изненадување во Штип, градот на Пастрмајлијадата

Северина вчера пристигна на штипската Пастрмајлијада, а таму во хотелот ја пречекаа бонбони со рози и вино. Таа изненадена од гестот ја сподели фотографијата на Инстаграм. Добро вечер штип, убаво

Read Full Article

ФОТО: Прекрасната лото девојка Марјана во бел фустан го истакна телото

    ФОТО: Прекрасната лото девојка Марјана во бел фустан го истакна телото

Лото-Марјана блесна во бел фустан кој ја истакнува нејзината фигура. Погледнете ја фотографијата, блеска:

Read Full Article

ФОТО: Емина го заборави сопругот брзо – новото момче и е милијардер

    ФОТО: Емина го заборави сопругот брзо – новото момче и е милијардер

Познатата пејачка Емина Јаховиќ неодамна се разведе од познатиот турски пејач Мустафа Сандал со кого ги имаат два сина, а веќе е во нова љубовна врска со милијардерот Садет Саран.

Read Full Article

ФОТО: Презентерката Татјана Стојановска слави – честитките не престануваат

    ФОТО: Презентерката Татјана Стојановска слави – честитките не престануваат

Една од најпопуларните македонски презентерки Татјана Стојановска одбележа 25 години од почетокот на својата кариера. Таа годишнината ја одбележа со објава на фотографија од нејзините почетоци као водител на националниот

Read Full Article

ФОТО: Се ожени српскиот пејач, македонската поп-дива меѓу гостите на свадбата

  ФОТО: Се ожени српскиот пејач, македонската поп-дива меѓу гостите на свадбата

Српскиот пејач Стеван Анџелковиќ се ожени вчера со својата избраничка Наташа. Стеван и Наташа веќе долги години беа во љубовна

Read Full Article

ВИДЕО: Излезе долгонајавуваниот дует на Шабан Шаулиќ и Зорица Брунцлик, oва е нивната најнова песна

  ВИДЕО: Излезе долгонајавуваниот дует на Шабан Шаулиќ и Зорица Брунцлик, oва е нивната најнова песна

Долго најавуваниот дует на Зорица Брунцлик и Шабан Шаулиќ, „Ти можеш се“ конечно ја виде светлоста на денот и тоа

Read Full Article

ФОТО: Кога Лила вака вежба во теретана мажите губат глава

  ФОТО: Кога Лила вака вежба во теретана мажите губат глава

Лила Филиповска кога вака вежба во теретана мажите губат глава. Фото:

Read Full Article

Ова никој не го очеуваше од Шерифовиќ – никој не знае што се случува со пејачката

  Ова никој не го очеуваше од Шерифовиќ – никој не знае што се случува со пејачката

Пејачката Марија Шерифовиќ ги збуни фановите со новата објава. Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објавила фотографија на која седи

Read Full Article

ФОТО: Мелита го прослави роденденот на ќерка си

  ФОТО: Мелита го прослави роденденот на ќерка си

Поранешната македонска водителка Мелита Ракикевиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографии од роденденот на својата ќерка. Барбара, ќерката на Мелита

Read Full Article

Се сеќавате ли на малиот Трајче од Струмица – погледнете како изгледа денес

  Се сеќавате ли на малиот Трајче од Струмица – погледнете како изгледа денес

Дали се сеќавате на малиот Трајче Георгиев од Струмица, кој жареше и палеше на сцената на „Пинкови ѕвездички“, а цела

Read Full Article
1 2 3 58

НОВО