Магазин

ФОТО: Се ожени потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ова е неговата избраничка Александра

    ФОТО: Се ожени потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ова е неговата избраничка Александра

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски влезе во брачните води. Неговата избраничка е охриѓанката Алексндра Деновиве и поранешниот претседател на Унијата на млади сили, Владимир Нелоски и генералниот секретар на партијата

Read Full Article

Крушата под круша паѓа. Блу Ајви копија на нејзината мајка Бијонсе (ФОТО)

    Крушата под круша паѓа. Блу Ајви копија на нејзината мајка Бијонсе (ФОТО)

Дечињата знаат да бидат копија на своите родители , без разлика дали станува збор за одредени црти на лицето или пак станува збор за гестови. А тоа најдобро може да

Read Full Article

ФОТО: „Мамa, те сака Ада“ – Шекеринска објави фотографија од својата ќерка за роденденот

    ФОТО: „Мамa, те сака Ада“ – Шекеринска објави фотографија од својата ќерка за роденденот

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска, вчера го прослави својот 46-ти роденден. По тој повод таа одлучи да објави фотографија од изненадувањето кое ѝ го приредила нејзината ќерка – мафини на

Read Full Article

ФОТО: Големо изненадување на свадбата на синот на Драган Вучиќ – сите гости воодушевени

    ФОТО: Големо изненадување на свадбата на синот на Драган Вучиќ – сите гости воодушевени

Драган Вучиќ го ожени синот Мартин Вучиќ и доби снаа, а малкумина знаат какво изненадување имаше во текот на свадбата. Изненадувањето на вечерта беше кога преку видео бим се вклучи

Read Full Article

Се појави Сораја – Старлетата се огласи за британскиот весник „The Sun“ и проговори за врската со Нејмар

  Се појави Сораја – Старлетата се огласи за британскиот весник „The Sun“ и проговори за врската со Нејмар

Познатата старлета Сораја Вучелиќ овие денови предизвика планина од реакции откако во медиумите се појавија информации дека на старлетата и

Read Full Article

Кралицата со еден потег покажа која снаа повеќе ја цени – светските медиуми „горат” по ова

  Кралицата со еден потег покажа која снаа повеќе ја цени – светските медиуми „горат” по ова

Само неколку дена по враќањето од тајниот меден месец, принцот и Меган Маркл која стана кралска снаа се упатиле на

Read Full Article

ФОТО: Мелита и Накова седнаа да јадат во ултра кратки панталони – сите погледи кон нив

  ФОТО: Мелита и Накова седнаа да јадат во ултра кратки панталони – сите погледи кон нив

Мелита и Александра Накова седнаа заедно да ручаат, а сите погледи без вперени во нив. Дефинитивно пократко не можеа да

Read Full Article

Хали Бери случајно ги покажа градите на аеродром, никој не го тргна погледот од неа (ФОТО)

  Хали Бери случајно ги покажа градите на аеродром, никој не го тргна погледот од неа (ФОТО)

Убавата глумица беше во опуштена дневна комбинација , а овој детал на никој не му избега. Глумицата Хали Бери, папараците

Read Full Article

Хајди Клум и 16 години помладиот дечко фатени на јахта во Кан (ФОТО)

  Хајди Клум и 16 години помладиот дечко фатени на јахта во Кан (ФОТО)

Хајди и нејзиниот 16 години помлад дечко, уживаат на јахта , однесувајќи се како никој да не ги гледа. Хајди

Read Full Article

Ким Кардашијан снимила една песна во својот живот , но и таа се срами од неа (ВИДЕО)

  Ким Кардашијан снимила една песна во својот живот , но и таа се срами од неа (ВИДЕО)

На песната “Jam” ни Ким не е горда, па неколку пати истакна нека тоа и е најголемиот промашај во кариерата.

Read Full Article
1 2 3 50

НОВО