Бред Пит поради Анџелина одлучи да живее без секс

 Breaking News

Бред Пит поради Анџелина одлучи да живее без секс

Бред Пит поради Анџелина одлучи да живее без секс
March 12
16:08 2018

Славниот холивудски актер, Бред Пит се уште не може да се опорави од разводот со Анџелина Џоли, па се донел изненадувачка одлука.

Имено, како што пренесуваат американските таблоиди, Бред во наредните 12 месеци ќе ги помине без секс, алкохол и ноќни проводи, а се зборува дека редовно оди на терапија и води здрав начин на живот. Актерот се надева дека тоа целосно ќе го излечи од разводот.

Покрај што редовно тренира, актерот се храни и здраво и целосно е посветен на новиот начин на живот, а наводно веќе загубил 10 килограми.

Коментари

Коментари

Related Articles