Аделина Тахири за првпат го покажа трудничкото стомаче

 Breaking News

Аделина Тахири за првпат го покажа трудничкото стомаче

Аделина Тахири за првпат го покажа трудничкото стомаче
March 13
18:24 2018

Пејачката Аделина Тахири неодамна стапи во брак, а набрзо потоа на својот Инстаграм профил преку фотографија објави дека ќе стане мајка. Според фотографиите во чиј опис беше напишано „It’s a boy“ можеше да се заклучи дека Аделина и нејзиниот избраник, познатиот скопски адвокат очекуваат момче. Ова е нивно прво заедничко дете, а нејзиниот сопруг веќе има ќерка од првиот брак.

Згодната Албанка на социјалните мрежи повторно изненади, но овој пат со фотографија од трудничкото стомаче, на која може да се види дека пејачката изгледа одлично.

Коментари

Коментари

Related Articles